ורד שני, מעצבת פנים וסטייליסטית

8654 vered portrait

"אני אוהבת את המשפט less is more כקונספט… התפיסה הבסיסית שלי, שאין נכון ולא נכון בעיצוב". 

החלה את מסלולה המיקצועי בלימודי תכנון ערים באוניברסיטת ת"א לתואר שני והמשיך בלימודים לתואר בהנדסה אזרחית באוניברסיטת סן חוזה שבקליפורניה, שם נחשפה לעבודה כמעצבת פנים בפרוייקט מלונאות בו השתתפה כסטודנטית. "מיד הבנתי שהאהבה האמיתית שלי מילדות, לעצב ולשנות חלל, היא הכשרון והיעוד שלי. הייתי מוכנה לוותר על שנים רבות של לימודים לטובת יצירה ועיצוב. ומאז אני עפה…ממש גבוה".

מיד כשחזרה לארץ, החלה ורד לעבוד על פרוייקטים מגוונים שכללו גם עבודות לא שגרתיות כמו מעון לילדים מוגבלים ברמלה, שם נתנה ביטוי מלא לכשרונה להכניס שמחה, צבע וחיים לחדרים וחללי המחייה של הילדים,ולטשטש את אפרוריות וקשיי החיים של דייריו. בין הבתים והדירות שעיצבה במהלך השנים עובר קו הכולל שילובים של עץ גושני,בטון וזכוכית, עם ריכוך של בדים וטקסטורות לא שגרתיות.

הייחודיות של ורד ניכרת בשילובי צבעים יוצאי דופן, אשר מעידים על תעוזה, דמיון והמון שמחה."אני אוהבת לחייך ולצחוק ורוצה שמי שנכנס לחלל שעיצבתי יתחיל גם הוא לחייך.זה ביטוי אנושי חזק לסיפוק ואהבה".

בנוסף לעבודתה כמעצבת פנים השתלבה ורד ככתבת וסטייליסטית של מגזין בניין ודיור והייתה חלק מצוות המגזין כמה שנים. ורד מעבירה גם הרצאות בנושאי עיצוב וסטיילינג ומרבה להתעדכן בתערוכות בארץ ובחו"ל. עבודותיה של ורד מתפרסמות במגזינים שונים ובספרי עיצוב מובילים בשל הססגוניות וההרמוניה שבהם.