תכנון משרד

למען העובדים והלקוחות
למרבית בתי העסק יש מטה ממנו הם עובדים – המשרד. המשרד הוא המקום שבו נמצאים העובדים, היכן שנחתמות העסקאות מול הלקוחות ובאופן כללי, המקום שבו שהעסק מתנהל ומנהל את עסקיו. יש חברות גדולות עם מספר רב של משרדים ויש חברות קטנות יותר עם משרד אחד בלבד. המשרד של החברה הוא הרבה יותר מרק המקום בו נמצאים העובדים, אלא יש לו משמעות הרבה יותר גדולה מכך.

כל בעל עסק יודע שמשרד מסוגנן, נוח וגם נעים יכול לשדרג מאוד את החברה ולהגדיל את ההכנסות שלה. משרד מעוצב ויפה מפגין כבוד ואיכפתיות כלפי העובדים. שוק העבודה המודרני גורם לכך שאנשים נמצאים במשרד הרבה יותר מאשר בביתם, ולכן הם צריכים לקבל הרגשה של בית, ומקום שנעים להיות בו. ככל שמשקיעים יותר במשרד, אפשר גם למשוך עובדים איכותיים יותר, שיעשו עבודה טובה יותר. זוהי השקעה שללא ספק צפויה להניב רווח. אגב, משרד מוזנח, מכוער וישן יעשה בדיוק את האפקט ההפוך – אנשים שמרגישים שלא משקיעים בהם ומזלזלים בהם, יזלזלו בחזרה ויפגעו בחברה ביודעין או בעקיפין.

יפה ונכון
הדרך לייצר משרד מעוצב ויפה עוברת דרך מעצבי פנים מקצועיים. מעצב או מעצבת העוסקים בתחום של תכנון משרד יודעים כיצד להפוך חלל פשוט למשרד מעוצב ויפה, שישווה למקום יוקרה וגם הרבה מאד סטייל. עיצוב פנים משרדים הוא תחום מעניין מאוד כאשר לכל עסק יש את האופי שלו – בין אם זה משרדי רואי חשבון מעונב, או חנות למכירת צעצועים. תפקידה של מעצבת משרדים הוא למצוא את העיצוב המתאים ולייצר התאמה בין ערכי המשרד לעיצוב שלו וזה נכון במיוחד בתחום עיצוב משרד הייטק בו צריך להיות חדשניים ועדכניים מאוד.

תכנון משרדים צריך להתמקד ביופי, אך אסור לשכוח את הפונקציונאליות. כלומר, יש לבחור את הריהוט הנכון ואת כלל האלמנטים העיצוביים ולדעת למקם אותם נכון, לשלב ביניהם, תוך כדי תשומת לב על פריטי נוי שונים, אך בתוך כך, צריך לדאוג לזרימה נכונה ועל כך שלכל העובדים יהיה נוח בעמדות שלהם. משרד שהוא צפוף ואין בו זרימה, פוגע בעובדים ואפילו בלקוחות המגיעים אליו ורוצים להתרשם מהעסק.

יש לכם עסק ואתם זקוקים למשרד חדש? חשוב לכם ליצור מרחב נוח ונעים לעובדים, מרחב שמשדר יוקרה, סטייל, רצינות ובעיקר – מקצועיות? VNY הוא הכתובת הנכונה עבורכם.