אדריכלים במרכז

שילוב בין תחומים
פרויקט של בניית מבנה עבור לקוח פרטי או עסקי, טומן בתוכו לא מעט אתגרים. הקבלן צריך לדעת לשלב בין הרבה מאוד רצונות של אותו גורם פרטי, אך גם לעמוד באין ספור חוקים ותקנות וכן להכניס גם את הטאץ' האישי שלו. כדי שהמבנה יהיה בטוח, יפה לעין, וכזה שעונה על כל הצרכים, צריך לעבוד עם אדריכל מנוסה ומקצועי. אדריכל טוב ידע להכיל ולשלב את כל האלמנטים עד קבלת התוצאה האידיאלית.

מטרתו העיקרית של האדריכל היא לייצר מבנה נכון מבחינת תקנות ורצונות של לקוח. הוא יכול להכניס את הטאצ'ים שלו, אך הוא צריך לעבוד בשיתוף פעולה עם כל הגורמים כדי לייצר מבנה שהוא נכון הן לצרכים והן לסביבה שבה הוא נמצא. האתגר האדריכלי הוא גדול יותר במרכז הארץ הצפוף מאשר הפריפריה. הצפיפות והשטח הנדל"ני המוגבל והקטן מצריכים בנייה שהיא מעט שונה, ולכן, חיפוש של אדריכלים במרכז היא חשובה להצלחתו של הפרויקט, שכן הם מבינים ומכירים את הסביבה בה בונים את המבנה.

מעבר חלק
האדריכל עובד עם לוח זמנים והוא צריך לעשות את כל שביכולתו לעמוד בו, תוך כדי שהוא משלב את כל האלמנטים הדרושים בתחום. לאחר סיום הפרק האדריכלי, יש לעבור לפרק העיצובי. כשהמבנה מוכן, צריך לעצב אותו בצורה שהיא גם נאה לעין וגם פרקטית. צריך לבחור את הרהיטים הנכונים, את אביזרי הנוי היפים ביותר, את האלמנטים העיצוביים שיוסיפו את האסתטיקה והסטייל.

מכיוון ששני הדברים קשורים אחד בשני, הדבר הטוב ביותר הוא לעבוד עם אדריכלים ומעצבי פנים במרכז אשר עובדים בצוותא. כך, המעבר והתיאום בין שני התחומים יהיה חלק, ויהיה אפשר לבצע תכנון מוקדם של העיצוב, אשר תלוי בפן האדריכלי. שילוב נכון בין התחומים ייתן תוצאה מושלמת של בנייה ועיצוב ברמה גבוהה.

משרדנו משלב עבודת אדריכלות ועיצוב פנים ע"י שני אנשי מקצוע אשר עובדים בתהליך במשותף מהרגע הראשון ועד לסיומו של הפרוייקט.

רוצים לבנות בית באזור המרכז וזקוקים לאנשי מקצועי מקצועיים ומנוסים כדי להוציא זאת לפועל? VNY הוא הכתובת הנכונה עבורכם.