אודות

 VnY הנו מותג הנוצר משילוב של עבודה ויצירה בין ורד שני- מעצבת פנים וסטייליסטית, לבין ירון בייקר- אדריכל ואומן יוצר, בני זוג לחיים ושותפים לעשייה.
השניים יוצרים יחדיו חוויה אדריכלית ועיצובית כוללת- TOTAL DESIGN- אשר רוקמת חלל שהוא למעשה ביטוי של רצונות וחלומות הלקוח.

יחד, ורד וירון מציגים אפשרויות חדשות בכל הקשור לתכנון, עיצוב, אסטתיקה ואמנות. החיבור בין השניים בא לידי ביטוי בחשיבה מקורית וראייה כוללת של צרכי הלקוח ליצירת מרחב מחייה המותאם לו.

אדריכל המאמין ביצירת סיפור אדריכלי מותאם אישית לאופי הלקוח, לתנאי השטח, לרצונות הפרוגרמטיים ולתקציב הקיים, ומשלב בתוכו חוויה מרחבית החולשת על פני כל חלקי הבית. ירון משתמש בצורה ובחומר במטרה ליצור תחושות זיכרון וציפיה אצל החווה לכל אורך המסע המרחבי. הפרוייקטים בהם עוסקים השניים כוללים בתים פרטיים צמודי קרקע, דירות, משרדים ובנייני מגורים.

בעלת שנות ניסיון ומוניטין בתכנון, עיצוב פנים וסטיילינג, בעלת סגנון ייחודי המשלב עץ גושני, בטון וזכוכית, עם ריכוך של בדים וטקסטורות לא שגרתיים. שימושה בשילובי צבעים יוצאי דופן מעידים על תעוזה, דמיון והמון שמחה המועברים לחללים אותם היא מעצבת.